Şimdi Ara

Htc Desire 816 nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 816,xperia z,g3 beat arasında kaldım,816 nasıl dokunmatik hissiyatı falan,ppi değeri düşük o içime kurt düşürüyo,stereo hoparlör olması artısı ama

Htc Desire 816 nasıl ?
     Htc Desire 816 nasıl ?

• z daha alınabıır cıhaz ve ustun 816 htc kalıtesını yansıtmıyor zaten ozellıkle kasa kalıtesı falan nanay.
  • Xperia Z

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 816

• Desire 816 ekran dokunmatiğinde hiçbir sorun görmedim ben fakat arkadaşım telefonu aldığının 2. günü subway surf oynadım 1 gram takılma falan olmayan telefonda aradan 1 ay geçti yine oynadım takılmalar yaşadım bu hiçte hoşuma gitmedi 1.5 gb ram sizi üzebilir sonuç olarak.Lacivert renk arkadaşımın telefonu görünüş olarak çok güzel birde şu var parmaklarınız büyük değilse sıkıntı yaşama şansınızda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: __By_CiN_oO__

Desire 816 ekran dokunmatiğinde hiçbir sorun görmedim ben fakat arkadaşım telefonu aldığının 2. günü subway surf oynadım 1 gram takılma falan olmayan telefonda aradan 1 ay geçti yine oynadım takılmalar yaşadım bu hiçte hoşuma gitmedi 1.5 gb ram sizi üzebilir sonuç olarak.Lacivert renk arkadaşımın telefonu görünüş olarak çok güzel birde şu var parmaklarınız büyük değilse sıkıntı yaşama şansınızda var

Merhaba __By_CiN_oO__
    Yorum için teşekkür ederim. Ama ben hala Androiddeki takılma - donma olayını çözemedim. subway surf oynuyorsunuz 1.gün problem yok 1 ay sonra takılma var. Neden oluyor 1.5 Gb rame rağmen . Yani 2 Gb olursa yine aynımı oluyor ? Bu durum telefonun teknik donanımı ile ilgili yoksa androidlemi ilgili ben telefon seçerken neyi baz almam lazım. Donma olmaması için bu sorum sadece Android telefon seçimi için soruyorum başka işletim sistemini söylemeyin. Detaylı anlatırsanız memnun olurum. Bu konuda bilgisi olan siz veya başka değerli arkadaşlar detaylı açıklarsa memnun olurum. Saygılarımla.

• gkozcan G kullanıcısına yanıt
    Ben moto g de hic boyle birşey yaşıma gelmedi subway surfer 9 aydır yüklü arada acar oynarım sorun yasamadim

• ppi değerinin düşük olması içime kurt düşürüyo
  • Bir abimin 816'sını daha geçen gün açtık, bugün ekran koruyucusunu ellerimle taktım. Gayet güzel telefon. O fiyat aralığında LG G2 veya Huawei G7'de düşünülebilir.

O yazdığın diğer 2 modeli ağzına alma bir daha.
  • Desire 816 sadece bence htc kalitesiini yansıtıyor ve çok stabil bir cihaz ben kullanıyorm
  • ø kullanıcısına yanıt
    Sert cikismissin hocam

• dgkn89 kullanıcısına yanıt
    Telefonu alalı 2 ay oldu o arkadaşın dediği gibi kasma falan yok.Çok hızlı her türlü.Ekran konusunda sıkıntın olmasın çok net ve parlak.Ses kalitesi çok çok iyi.2 aydır Vegas gangster oynuyorum hiç kasma olmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.