Şimdi Ara

Fear the Walking Dead (2015)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.644
Cevap
42
Favori
51.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

The Walking Dead Spin-off’unun Adı Belli Oldu: Fear the Walking Dead

Aslında Fear the Walking Dead’ın adı bilinmese de hakkında bir süredir haberler alıyorduk. Bu haberlerin doğruluğu da yapılan resmi açıklamayla onaylanmış oldu. Fear the Walking Dead, AMC ekranlarında yayımlanacak ikinci büyük dizi spin-off’u olarak tarihe geçmeye hazırlanıyor.

Yapılan açıklamayla birlikte Fear the Walking Dead’ın oyuncuları da belli oldu. Welcome to Sarajevo ve Harry Potterand the Half Blood Prince’te de rol alan 1991 doğumlu İngiliz oyuncu Frank Dillane ile Into the Storm’daki rolüyle çıkış yakalayan aktrist Alycia Debnam Carey, dizinin yan oyuncuları olarak seçildi.

Fear the Walking Dead'ın hikayesi ise The Walking Dead’den tamamen farklı olacak. Robert Kirkman tarafından yaratılan The Walking Dead evreninde geçiyor olsa da, asıl dizinin geçtiği lokasyonlardan başka bir bölgede geçecek olan hikaye, boşanmış bir erkek öğretmen ile kadın bir rehber öğretmenin üzerine odaklanacak. Frank Dillane ve Alycia Debnam Carey, rehber öğretmenin uyuşturucu bağımlısı oğlu ile hırslı kızını canlandıracaklar.

Son olarak dizinin pilot bölümünün Adam Davidson tarafından yönetileceğini de belirtelim. Fakat yapımın televizyon ekranlarında ne zaman boy göstereceğinin bilinmediğini de sözlerimize ekleyelim.

Son gelen bilgiler;

Zombi salgınının arka planı ve salgın hakkında bilgiler içerecek.
    -Malumunuz biz salgını Rickin komadan uyanmasıyla öğrendik neyin ya da kimlerin sebep oldugunu bilmiyoruz bunlara değinilecek

Daha az deneyimli hayatta kalan insanlar
    -Rick şerif yardımcısıydı ve kısa sürede zayıf olan herkes hayatını kaybetti ancak şuan dizi devler liginde salgından sonra çok zaman geçti ve bir şekilde güçlüler hayatta kaldı... spin-off en başından başlayacak.

Daha farklı ayar ve ortamlar
    -Evet bunu yapacağız bambaşka bir yerde bambaşka bir dünyada Ricklerden ayrı ve tamamen bağımsız insanlara değineceğiz.

Daha gelişmiş, daha aykırı, daha sert karakterler
    -Evet dizide her karaktere değinilememişti ve karakterler hikayelerini yaşayıp diziden ayrılmışlardı. spinn off ta durum farklı olucak. onların dünyasında zırhlı insanlar donanımlı gruplar olucak ve bunlar hoşgörülü değiller çünkü herkes hayatta kalmak isteyecek ve şartlar zor.

Daha fazla zombi
    -Evet bunun sözünü veriyorum çok fazla daha fazla zombi olacak bu beraberin de daha sert ölümler ayrılıklar ve çokca ısırılma ve patlamış beyinler.
    bu evrende bir insana 1000 zombi düşecek oranda bir dağılı olacak.

-Darly gibi crossbow'u ustaca kullanan bir karakter olacakmış.

-Dizinin bölüm süresi 60 dk.

-Ağustosta başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oroborus -- 22 Ağustos 2016; 21:38:38 >

• Şu tarz dizilerin konusu gercekte olsaydi

Atiyorum teknede olsaydik bu tripleri laf sokmalari falan yasasam herkesi tek tek tokatlar

Biraderlerim disarida zombi var laaa zombii anlamiyor musunuz diye hepsine tek tek yumruk atar kadin erkek ayirmadan bir doverdim .

Yav tum dunya bitmis gitmis okyanus bile zombi kayniyor hala liseli ergen modundalar.

Bu arada diziyi seviyorum izliyorum ama o bavullardan ote beri almak icin demir attiklari bolum neydi oyle ya . Bu kadar sacmalik Türk dizisinde olamaz . 3 metrekare yerde kayboluyorlar . Kucucuk adada kum tepeleri cikiyor ucak enkazi gorulmuyor .

Kahkaha attim resmen
  • Yerimizi alalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • amc bu ara spin-off lara merak sardı önce better call saul şimdi cobalt
  • Hadi bakalım Aksiyon isteyenler uzak dursun.
  • Bu diziyi yapacaklarına TWD ye kaynak aktarsınlar kardeşim. Boş işler yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sencer!

Bu diziyi yapacaklarına TWD ye kaynak aktarsınlar kardeşim. Boş işler yine.

Bence de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziyi izleyenlerinde hep istedigi bir seydi ricklerin disinda ki insanlarin neler yaptigini gormek. Bekliyoruz

• Umarım farklı bi ülkede geçer ve bölümlerin çoğu ormanda geçmez.
  • oo zombi alirim bir dal

• Amerika yerine farklı bir iklim bölgesinde olursa daha güzel olur aslında.rusya gibi soğuk bi bölgede olsa değişik olur aslında.zombilerin soğuğa karşı dirençleri nasıl felan.

• Ben de farklı yerlerde geçmesi taraftariyim.

• Dizi Los Angeles'ta geçecek.

Ayrıca konunun ismine "The Walking Dead Spin - Off" diye ekleme yaparsak daha çok ilgi çeker.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 17 Aralık 2014; 21:50:16 >
  • İlerde birleşirler akıllıca, walking dead avengers

• 4-5 bölümlük mini çekmişlerdi bi adam kardeşini arıyordu hatta rickin deposuna girip fotoğraflara bakmasti.

O adamı ilerde diziye getiricekler mi yoksa hiç birleşmicek mi

• İsmi Fear the Walking Dead olarak değişti.
  • Hatırlatma için sağol, başlığı değiştirdim.
  • merakla bekliyoruz
  • dizi henüz yayınlanmadan 2 sezon onayını birden aldı. dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşacak.
    yayınlanan ilk fotoğraf;

Fear the Walking Dead (2015)
  • bunlarda ilk bir kaç bölüm olayın başladığı günler , sonra sığınacak bir yer , bir olay , başka bir sığınacak yer , başka bir olay böyle gider.

Aynı tip olacaksa ne anlamı var , ben mi yanlış anlıyorum durumu? Ülke bile aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinirli99

4-5 bölümlük mini çekmişlerdi bi adam kardeşini arıyordu hatta rickin deposuna girip fotoğraflara bakmasti.

O adamı ilerde diziye getiricekler mi yoksa hiç birleşmicek mi

Bilen varmı

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.