Şimdi Ara

Fear the Walking Dead (2015) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.644
Cevap
42
Favori
51.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Darkness

Ne kadar sıkıcı ve gereksiz bir diziymiş bu ya, bilerek mi bu kadar itici karakterleri bir araya getirmişler anlamış değilim. İnsan bir dizide kendine yakın bir karakter bulmalı ki takip etsin, istisnasız bütün karakterlerden nefret ettim. Hiç ilgi çekici, lider vasfı olan veya tek hayatta kalabilecek, kendini izlettirecek bir karakter yok. Sırf ölümlerini göreyim diye izledim beş bölümü, kimse ölmüyor da. Bir daha da izlemem.

+2541231231
  • Diziyi beğendim, ağır işliyor ve Travisten ben de şahsen çok nefret ediyorum..
  • Haftaya sezon finaliymiş. Twd de başlıyor hem.

1x5

Nick ile zenci bir şekilde kurtulacaklar gibi. Dayı da zengin sanırım hep rüşvetle geçiştirdi :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sıkı Dur Geliyorum

Haftaya sezon finaliymiş. Twd de başlıyor hem.

1x5

Nick ile zenci bir şekilde kurtulacaklar gibi. Dayı da zengin sanırım hep rüşvetle geçiştirdi :D

Zengin değil bence. Ortalık karışınca karışıklıktan faydalanıp ceplerini doldurmuş gibi sanki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneyelim bakalım

• 6 bölüm azmış yahu yeni sezon duyuruldu mu tarihi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    Daha tarih belli degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

6 bölüm azmış yahu yeni sezon duyuruldu mu tarihi?

muhtemelen t.w.d sezonu bittikten sonra olur..
  • 16 bölümlük webisode geliyormuş, her bölüm 1 dk civarı sürecekmiş. 3. bölümde görülen uçağın hikayesini anlatacakmış.

http://www.ibtimes.com/fear-walking-dead-plane-webisode-flight-462-premiere-online-night-season-1-finale-2117496

• The Walking Dead ile farkı ne, not the Walking Dead izlemeidm,
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    twdden önce ki olayı anlatıyor virüsün yayılmasını
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal adam

twdden önce ki olayı anlatıyor virüsün yayılmasını

O zaman önce hangisini izlemeye başlıyayım,
    hocam bence twd daha iyi ama bunu da izlesen olur birbirinden bağımsız konular
    Farketmez ikisi farklı zaman dilimi ve yerlerde geçiyor ama TWD daha güzel bir dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 5 Ekim 2015; 13:17:25 >
  • sezon finali çok iyidi ya yazları 10 12 bölüm çıksın bu dizide twd den sonra, gayet iyi gidiyor bence.

Zenci eleman favori karakterim oldu adam baya zeki sesi falanda çok karizma herifin ilerleyen sezonlarda önemli rolü olacaktır. Travis te yeni Rick olma yolunda ilerliyor

• TWD'i geçen sezon bırakmıştım. Ama bu dizi yeniden sevdirdi keşke bu kadar çabuk bitmeseydi. İlla bi kayıp verilir dedim o da tahmin ettiğim kişi oldu. Travis de artık beni çileden çıkarmaya başladı yeter ya iyi şeyler yapıcam diye...

Neyse neticede çok güzel bir dizinin harika finali oldu
  • Travis aynı Rick'in ilk zamanları gibi.Yontuluyor ama yavaş yavaş bu dünya tarafından.
  • dizi sonunda rayına oturdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

The Walking Dead ile farkı ne, not the Walking Dead izlemeidm,

FTWD daha önceki zaman dilimini, virüsün daha yeni yayılmaya başlamasını ve gündelik hayatın hala normal bir şekilde devam etmesini konu alıyor. Geçtiği mekan da TWD den farklı. Karakterlerin kişilikleri benzer sayılır. TWD izleyenler zaten FTWD deki karakterleri birbirine eşleştirmiştir. Sanırım ilerde Daryl gibi crossbow u çok iyi kullanan bir karakter olacakmış (tanıtımda da yazıyor zaten).

• @asosyal adam

Bağımsız olması iyiymiş eyvallah bilgilendirdiğin için,

@scutaro

Bu yeni başlamış hemen indirp izlim diğernin inmesi çok sürer, :)

@Sıkı Dur Geliyorum

Eyvallah üstat hemen indirip izlemeye başlıcam size yetişmem gerek,
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.