Şimdi Ara

Yumurta Haşlama Makinası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugüne kadar gördüğüm en küçük haşlama cihazı 6lıydı daha az sayıda alanı var mıdır ?

Yada bu cihazlara daha az yumurta koyunca elektirikten tasarruf edebiliyor muyuz ?

• Güncelleyelim arkadaşlar yok mu bilgi verecek ?
  • Bende sinbonunki var. Sadece katı yapmak için almıştım, sorunsuz, çatlatmadan, patlatmadan katı yapıyor. Çabuk da yapıyor. Az sayıda yumurta koyarsanız suyunu da az koyacaksınız, haliyle daha çabuk yapacağı için ona göre de elekttik tasarrufu yapıyorsunuz. Elektriği düşünmeyin bence çünkü yumurtayı yapması zaten 3-5 dakikayı geçmiyor bile.
  • Lord Sparhawk L kullanıcısına yanıt
    Genel anlamda mantıklı diyorsunuz ayrıca koyduğum yumurta başına ölçekli su mu koyuyorum anladığım kadarıyla doğru muyum ?
  • Kagoca kullanıcısına yanıt
    Evet orada yumurta adedine göre istediğiniz pişirtme kıvamına göre eklenecek suyu gösteren ölçü kabı yanında geliyor. Bu kadar kafa yorulacak birşey değil, alın geçin ucuz bir şey zaten. Memnun kalırsınız.
  • Lord Sparhawk L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Lordum :)
  • Bu ürün yumurtanın besin değerini öldürmez değil mi ? Kafama çok takıldı :(

Edit:

Bozmuyormuş sanırsam :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kagoca -- 13 Aralık 2014; 8:49:21 >
  • Alin kullanin birtanesini. Biz migrosun touch me markasini kullaniyorruz. Sorunsuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de var . yumurtanın kalitesi de önemli unutmayın. onun dışında 6'lı idealdir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.