Şimdi Ara

zyxel modem ilginc internet problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba bunu daha once de g3 kullanicilari formunda mesaj olarak atmistim ama hic cevap veren olmadi artik iyice kafayi yiycem
    Problem şu ilk aldigimda g3 yaklasik 1 once internetin mobil sebeke ve wifi olarak hizlari ayniydi yaklasik 1mb/sn idi ertesi gun ikisi de 300 kb/sn ye dustu reset attim duzeldi ertesi gun gene ayni bi daha reset attim guncellemeleri yukllemedim bu sefer ertesi gun yine ayni pc suite kurdum guncelleme ayiklama gibi bisiy yaptim sonra reset attim ertesi gun yine ayni pc den indirme yapiyorum acaba modem yada internetle alakali mi diye. Pc de hiz 1mb civarinda diger andorid telefondan indirme yaptim wifiye baglanarak onunkide ayni 300kb/sn (wonder) int paketi olmadigi icin mobil sebekede deneme imkanim olmadi yani ben her reset attigimda telefona indirme hizi ortalama 1mb oluyor ama hemen sonra 300kb/sn ye dusuyor hiz ve her indirmede ilk inerken 32kb ile basliyor her defasinda bir de wifi ye baglanarak g3 ten utorrent araciligiyla film indireyim ne olacak diye merak ettim ortalama 1.2mb/sn de max ise 1.3mb olarak 400mb cok kisa bir sure icerisinde indirdi sonra herhalde duzeldi dedim tekrar normal bir dosya indireyim dedim ama degisen bisiy yok yine ayni sadece torrentte hizli inndiriyor telefon mantikli bi sebep bile uretemiyorum sorunun cozumunu gectim sebebinin ne oldugunu bile bulamiyorum marketten okka speed testi indirdim en yakin serveri bularak hiz testi yapti 10mb/sn download sonucu verdi internetten my-speedtest miydi neydi bu site araciligiyla denedim 1.7mb hiz verdi ve hala mantikli bir problem kesfedemedim telefonum paralel ithalat bu yuzden de garantiye yollayasim gelmiyor lutfen bu konularda bilgili arkadaslarinizi yonlendirir misiniz acil yardiminiza ihtiyacim var modem internet. Android network lg vs.. Herseyle alakali olabilir diye dusunuyorum simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• of sonunu getirene kadar başını unuttum.
    Allah yardımcın olsun ne diyeyim.
  • Merhaba ,

Torrent ile indirirken o istediğin hızı görebiliyorsan, TTNET veya modem ile alakalı bir durum olmayabilir.
    Download yaptığın siteden o hızda indirebiliyor olabilirsin. Internet Download Manager gibi bir program filan indire biliyorsan telefonuna onun üzerinden deneyebilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImaheLper

Merhaba ,

Torrent ile indirirken o istediğin hızı görebiliyorsan, TTNET veya modem ile alakalı bir durum olmayabilir.
    Download yaptığın siteden o hızda indirebiliyor olabilirsin. Internet Download Manager gibi bir program filan indire biliyorsan telefonuna onun üzerinden deneyebilir misin?

Denedim hocam program yukledim on farkli siteden indirme yaptim ayni degismiyor bir de fotograf yukledim bunlar telefonun degerleri tcp/ip limit denen bisiy var 2 satir limit falan diyor ne oldugunu anlamadim ama bundan dolayi olabilir mi
     zyxel modem ilginc internet problemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• valla sorunu pek anlamadım kardeşim kusura bakma ama port sorunuda olabilir. farklı telefondan falan denediğinde ne oluyor telefonun yazılımında veya portuyla ilgili bir soun oolabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.