Şimdi Ara

Taahhütlü Avea Jet Modem Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üzerinize afiyet, bugün bir aydır TTNET'in port hatasından yılmam ve artık cinnet raddesine ulaşmam nedeniyle, bir anlık gafletle 24 ay taahhütlü Avea Jet Modem aldım. Ancak sağda solda okuduğum kadarıyla Avea'ya mobil internet hizmeti konusunda baya şikayet yağmış. Dolayısıyla içime pek sinmedi.

Taahhütnamenin aşağıdaki maddesine istinaden, beni aydınlatmanızı istirham ediyorum.

"...işbu Taahhütname’de yer alan yükümlülüklerime uymamam durumunda, Cihaz’a ilişkin kalan taksit bedellerinin toplamının faturama yansıtılacağını ve buna ek olarak seçmiş olduğum pakete/tarifeye ilişkin cayma bedelinin; işbu Taahhütname’de yer alan hükümlere aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar sağlanan tüm indirimlerin toplamı ile Taahhüt Süresi sonuna kadar Taahhütname kapsamında tahsil edileceği belirtilen fakat henüz tahakkuk etmemiş aylık Tarife/Paket ücretlerinin toplamlarının kıyas edilerek düşük olanının AVEA tarafından faturama yansıtılacağını ve söz konusu tutarları ödeyeceğimi, "

henüz ilk ayda iptal etmek isteme ihtimalimi göz önünde bulundurarak, yukarıdaki maddeye göre aşağıda yaptığım hesap yanlış ise lütfen beni uyarın:

Örneğin cihazın toplam bedeli 100 tl diyelim,
    Cihaz taksidi 7 tl, tarife ücreti 63 tl.
    Tarifenin taahhütsüz ücreti 84 tl.

bu koşullar çerçevesinde, iptal etmem durumunda ödeyeceğim tutar,

84-63= 21 tl ilk ay indirim farkı + 100 tl modem ücreti + vergi ıvır zıvırları olmak üzere, +- 121 TL civarı bir tutar mı olacak?

Şimdiden teşekkürler.

• evet aynen öyle olacak
    artı bu aldığın hat fatuaralı ve yeni bir hat ise 30-40 tl civarı taksitlendirilmiş vergiyide üzerine katarlar.

Ama sana tavsiyem işine yarıyorsa iptal ettirme.
    gerçi 24 ay çok olmuş keşke 12 aylık alsaydın.
    ben 24 ay kullandım hiçbir sorunum olmadı aklına takılan bir şey varsa yardımcı olabilirim.
  • teşekkür ederim, ama sıkıntı şu,
    ttnet'e teknik iptal başvurusu yaptım, daha önce üçbeş sefer sorun çözüldü diye dönüş yaptılar ama çözememişlerdi. 3 defa santrale gittim yardımcı olmadılar. şimdi jet modem aldıktan bir gün sonra arayıp sorunun çözüldüğü bilgisini verdiler. 2 aydır çözemedikleri sorunu ben avea jet modem alınca çözdüler. kafayı sıyırmamak elde değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uuth

teşekkür ederim, ama sıkıntı şu,
    ttnet'e teknik iptal başvurusu yaptım, daha önce üçbeş sefer sorun çözüldü diye dönüş yaptılar ama çözememişlerdi. 3 defa santrale gittim yardımcı olmadılar. şimdi jet modem aldıktan bir gün sonra arayıp sorunun çözüldüğü bilgisini verdiler. 2 aydır çözemedikleri sorunu ben avea jet modem alınca çözdüler. kafayı sıyırmamak elde değil.

eğer aklınızda iptal gibi bir olay varsa ne kadar önce iptal ederseniz o kadar iyi olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.