Şimdi Ara

Galaxy A7 Samsung'un en ince akıllı telefonu olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Galaxy A7 Samsung'un en ince akıllı telefonu olabilir

Samsung'un metal kasa kullandığı yeni akıllı telefon serisi Galaxy A, üretim sorunları nedeniyle henüz yaygın satışa sunulmuş değil ancak serinin amiral gemisi de yola çıkmak üzere. 

Seride Galaxy A3 ve A5 modelleri resmiyet kazanmıştı. Serinin en üst seviye modeli Galaxy A7 de sertifika onaylarında görünmeye başladı. Gelen bilgilere göre model Samsung'un en inca akıllı telefonu olmaya aday. 

Çin haberleşme komisyonu onayından geçen Galaxy A7 modeli 6.3mm kasa kalınlığına sahip ve şimdiye kadar bu denli ince bir Samsung akıllı telefonu piyasaya sürülmemişti. Mevcut en ince model ise 6.7mm ile Galaxy A5 olarak öne çıkıyor. 

Galaxy A7 modelinde 5.5 inçlik Full HD bir ekran ve 64-bitlik 8 çekirdekli Snapdragon 615 yer alıyor. Snapdragon 615 yongaseti 4 adet Cortex-A53 ve yine 4 adet Cortex-A53 çekirdeğini big.LITTLE formatında çalıştırdığı için türünün ilk örneği olarak kabul ediliyor. Adreno 405 grafik birimi ve Lollipop güncellemesi ile birlikte yongasetinin orta seviye segmentinde öne çıkan bir performans sergilemesi bekleniyor. 

Galaxy A7 modelinde bunun haricinde 2GB RAM, 16GB artırılamayan dahili depolama, 13MP çözünürlüğünde arka kamera, 5MP çözünürlüğünde ön kamera, LTE desteği, Full HD video kaydı, Android 4.4.4 işletim sistemi şeklinde diğer özellikler mevcut. Modelin 450/500 Avro aralığında bir fiyata sahip olacağı ve ilk olarak Çin'de satışa çıkacağı tahmin ediliyor.  

• Fall of Samsung..

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Şu saatten sonra Kitkatlı telefon almam.

Neden ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bişey sorduk ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda sd6xx yongasını hatirladilar. Arkadaş her 3 telefondan biri ya sd4xx ya da sd8xx. Qualcomm bedavaya mi dağıtıyor bu iki yongayi nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercandk -- 4 Aralık 2014; 1:08:32 >
  • Hayır yani niye 16 gb ve arttırılamiyor?? İyi bir seçenek olabilirdi ancak bu yüzden kaybediyor. Zaten ortalama 10 gb kullanabilirsunuz....

• 500€ = 1500 TL yaklaşık, 1800e gelir buraya. M8 var, z2 var, g3 var o fiyata. Hatta biraz eklenip ip6 alınabilir. Neden bu alınsın da? Saçma model olmuş açıkçası. 16GB Depolama nedir aynı arkadaşın dediği gibi 10gb kullanılıyor olacak. Kanser eder. Bir de kusuruma bakmayın, 615 mi daha güçlü yoksa 801ab-ac mi? L için konuşuyorum. Eğer 801ler daha iyi ise bu tamamen saçmalık olmuş?

• sd kart yok. Ayrıca bu tasarımı görmüş gibiyim birde pilde çıkmasın tam iphone stili olur. project zero buysa üstü kalsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi bu tasarim nedir ya.Samsung un tasarim olarak komple degisiklige gitmesi şart.Bu tasarimlar baydı artik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasarım çöp demekten biz yorulduk, adamlar aynı tasarımdan yorulup sıkılmadı.

helal olsun valla.
  • Geldi yine tipini s...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyaz renkte çok kötü duruyor (en azından fotoğrafta) fakat siyah renkte hoş olacağını düşünüyorum;onun dışında fiyat bakımından biraz tereddüt ettirecek bir model,buna vereceğimiz paraya daha iyi modeller alınabilirken açıkçası pek buna bakılmayacağını düşünüyorum

• Katlanıyor mu?
  • a7 plusta s810 ile gelir

• bunlar neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum 3 mm kalın olsun bataryası çok olsun yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: lj94

bunlar neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum 3 mm kalın olsun bataryası çok olsun yahu.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modellerin ayrı bir özelliği kalmadı günümüzde, şu yukaridaki resmin üzerine herhani bir telefon firmasının ismini yapıştırsan kimse garipsemez çünkü epi topu aynı kasa, aynı ekran aynı kesim kutular. Daha ince olması dışında sadece içindeki uygulamalar ve işletim sisteminin ve pilinin gücünü tartışabiliriz.

Millet kılıf alıyor kılıfta yaratıcı bi şey bulsunlar artık diye düşünüyorlar sanırım firmalar, onlar da haklı.

Bu yüzden görselleri görmenin bi mantığı yok şu zamanda hepsi aynı...

• çok ince yoksa pilsiz mi çıkıyor?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.