Şimdi Ara

OnePlus Two gelecek yıl ortalarında piyasada olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• OnePlus Two gelecek yıl ortalarında piyasada olacak

Gerek fiyat-performans çizgisi gerekse de satış şekliyle bu yılın en çok konuşulan akıllı telefon modelleri arasına girmeyi başaran OnePlus One, gelecek yıl itibariyle devam modeline kavuşacak. Firma tahmini lansman aralığını basın ile paylaştı.

Firmanın tepe yöneticisi Carl Pei gelecek yılın ikinci veya üçüncü çeyreği civarında OnePlus Two akıllı telefonunu tanıtmayı planladıklarını açıkladı. Tam tarih vermezken OnePlus One ile arasında tam bir yıl olacağını da sözlerine ekledi. 

Açıklamalara bakıldığında gelecek yıl Mayıs-Haziran aralığında OnePlus Two modelinin tanıtılması ihtimali akıllara geliyor. Satış başlangıcı da hemen akabinde olacaktır. Kesin lansman tarihi ise gelecek yılın ilk aylarında belli olacaktır. 

OnePlus Two modelinin neler sunacağı bilinmiyor ancak daha önce donanım açısından sürprizler olacağı dile getirilmişti. Ayrıca ekranın biraz daha küçüleceği ve fiyatın yükseleceği de gelen bilgiler arasında. Firma Çin haricinde OnePlus Two için Hindistan'ı kilit pazar olarak görüyor.  

• Eğer Mayıs haziran gibi çıkarsa sd810 koymaları gerek diye düşünüyorum aksi takdirde fiyatı da artiracaklari için ilk seriyle yakaladığı başarıyı gosteremeyebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon fiyatina gore cok iyiydi fakat pazarlama hatasi yapip 500binde kaldilar.Bundada ayni hatayi yapmzlar diye dusunuyorum

• O bir hata değilde sanki telefona ulaşmak zor gibi bir durum yarattılar herkes sahip olamaz tarzında. Bildiğiniz gibi bir de davetiye sistemi ile satmalari da bu duruma işaret ediyor gibi. Yoksa koyarlardi diğer firmalar gibi internet üzerinden ve ya farklı yollarla tüketiciye çok rahat ulaşabilirlerdi diye düşünüyorum.

• Micro SD Kart olması lazım ve davetiye olayı kalkmalı. Biraz global olmalı firma dediğin.

• fiyar artarsa espirisi kalmaz ki :S oneplus one kullanıcısıyım hali hazırda aynı fiyattan gelirse ikinci model çıkınca hemen alırım . tahminim snapdragon 810 4gb ram daha iyi kamera ve sterio hoperlör olur(bu modeldede 2 hoperlör var ama mono çalışyolar) 64 gb modele 300 € verdim bu sefer 350 € yu veririm bu özelliklere hadi max 400 ama bu saydıklarımla gelrise 805 ile gelirse kusura bakmasın kimse 801den fazlasını vaadetmiyor

• Fiyat artarsa esprisi kaçar gibi , fiyatı anca 810'la telafi eder :)

• one plus two = three
    böyle dandik bir isimle satışa çıkmasında

• Bizde isterik.

• Bende de var OnePlus One ve ben çok memnunum telefondan. OnePlus Two'daki en büyük fark içinde Cyanogen olmayacak olması sanırım. Cyanogen firması başka bir firma ile exclusivity anlaşması yapmış... Kendi yazılımlarını oluşturuyorlarmış diye duydum ben. OnePlus Two almadan önce beklerim ben...

• OnePlus 4'te gelir umarım. Çünkü one'ı 3 seneden önce değiştirmeye niyetim yok. Samsung yüzünden androidden soğumuştum. OnePlus sayesinde tekrar yüzüm güldü Androidde

• quote:

Orijinalden alıntı: santhora

OnePlus 4'te gelir umarım. Çünkü one'ı 3 seneden önce değiştirmeye niyetim yok. Samsung yüzünden androidden soğumuştum. OnePlus sayesinde tekrar yüzüm güldü Androidde

Çare HTC lg

• Fiyat artmasın ama davetiye sistemi kalsın ayrıca tr ye de gelmesin. Böyle daha iyi. Herkesin elinde olamayan bi telefon (veya başka bi ürün) kullanmanın keyfi apayrı. Yazılım desteği bitse bile cynogenmod un o zamanki güncel sürümleri yüklenip devam edilir. One modeli en az 2 3 sene kullanacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: michael01

one plus two = three
    böyle dandik bir isimle satışa çıkmasında

ingilizlere garip geliyordur aslında '' bir artı iki ''diye telefon çıktığını düşünün?
  • Büyük ihtimal fiyat bakımından çok fazla bir atış olmaz gibi

Davet ye sisteminin kalkması lazım bu sayede bir nevi satışları daha fazla üst seviyeye çıkartabilir.

Tahminimce G4de o aralıkta çıkıcam s810 ile gelmesi muhtemel gibi.
  • Büyük ihtimal fiyat bakımından çok fazla bir atış olmaz gibi

Davet ye sisteminin kalkması lazım bu sayede bir nevi satışları daha fazla üst seviyeye çıkartabilir.

Tahminimce G4de o aralıkta çıkıcam s810 ile gelmesi muhtemel gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

quote:

Orijinalden alıntı: santhora

OnePlus 4'te gelir umarım. Çünkü one'ı 3 seneden önce değiştirmeye niyetim yok. Samsung yüzünden androidden soğumuştum. OnePlus sayesinde tekrar yüzüm güldü Androidde

Çare HTC lg

HTC'yi fiyat politikasından dolayı şimdiye kadar hiç düşünmedim. LG G2 ve G3'ü kullanma şansım oldu ve gerçekten güzel telefonlar. Fakat onlar da yine OnePlus kadar akıcı bir android deneyimi sunmuyor. Samsung kadar olmasa da arayüz sıkıntıları mevcut. Üstelik yine fiyat işin içine girdiğinde OnePlus rakipsiz kalıyor gözümde....
  • bIR Sonrakı telefonun ısmı van tu turi forro olacak heralde....
  • Cyanogen gider OnePlus biter arkadaşlar, OnePlus'ı sattıran stabilliği ve F/P katili olmasıydı.
  • Adamların one plus one ellerinde yok bunu ne zaman üretcekler 6 günde ürünü kargoya vermeyen firmadan hayır mı gelir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.