Şimdi Ara

Assassin's Creed: Syndicate (2015) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
417
Cevap
8
Favori
17.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Assassin's Creed: Syndicate (2015) [ANA KONU]

[Kunye=5893-4]

Oyunun Linki:
    https://store.steampowered.com/app/368500/

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha Unity oynamadık
  • Daha Unity çıkalı bir ay olmadı.Bu ne hız?Artık bu oyunda 10 gb ram,80 gb boş yer falan ister herhalde.

• Yuh bu ne başlığı gördüm şaka sandım. Daha unity bitmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkış tarihi 2015, 1 sene arayla yeni bir AC oyunun çıkmasında sakınca görmüyorum, ayrıca İngiltere seçim olarak çok iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 3 Aralık 2014; 8:16:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muccos

Daha Unity çıkalı bir ay olmadı.Bu ne hız?Artık bu oyunda 10 gb ram,80 gb boş yer falan ister herhalde.

O kadar olacağını sanmıyorum. Aralarındaki fark 3 ve 4. Oyundaki gibi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "It is always unfortunate when internal assets, not intended for public consumption, are leaked. And, while we certainly welcome anticipation for all of our upcoming titles, we're disappointed for our fans, and our development team, that this conceptual asset is now public. The team in our Quebec studio has been hard at work on the particular game in question for the past few years, and we're excited to officially unveil what the studio has been working on at a later date. In the meantime, our number one priority is enhancing the experience of Assassin's Creed Unity for players."

http://www.pcgamer.com/report-the-next-assassins-creed-game-will-be-set-in-victorian-london/

Pek hoşnut değiller gibi bu sızınıtıdan, cevapları pek bir politik. Quebec stüdyosu bir kaç senedir çalışıyormuş zaten oyun üzerinde( her seferinde bunu diyorlar...) şimdilik Unity'i düzeltmeye odaklandık diyorlar, açıklamayı yeri geldiğinde yapacaklarmış.

• muccos kullanıcısına yanıt
    Oyunu yapmaya Unity çıktıktan sonra başlamıyorlar herhalde, bir oyun şu resimlerdeki hale 1 ayda gelemez en az 1 seneden fazla çalışılıyordur üzerinde bir şehri bu kadar detaylı oluşturmak için. Sadece sızıntı erken oldu bu sene normalde ilkbaharda belli olurdu birdahaki AC oyunu

Bu arada muazzam gözüküyor şehir yine Paris gibi ama bu sefer önsipariş vermem oyun çıkıp optimizasyonu onaylanmadan, adam gibi test edip çıkarsınlar oyunu..

• Daha unity taksiti bitmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    Assassin's Creed: Syndicate (2015) [ANA KONU]

%90 kendileri sızdırmıştır Unity gibi. Hem sızdırma olayı pazarlama taktiklerinden biri oldu artık hemde hisse değerleri düştü hissedarları çekmeye çalışıyorlardır.
  • archVillain A kullanıcısına yanıt
    Aynen. "Sızıntı" diyoruz o yüzden, sızsa hepsi sızardı şimdiye kadar her sene.
  • İlk sayfadan yerimi alayım, İngiltere güzel bir seçim olmuş dönemin atmosferini iyi yansıtacaklar gibi görünüyor görüntülere bakılırsa, bakalım bekleyip göreceğiz.
  • Biraz erken bir sızıntı olmuş ubi için. Ben ilk duyduğumda troll bir haber sanıyordum ama ciddi ciddi her yıl 2-3 Ass. serisi çıkartacaklar.

Ama bu seriye zarar veriyor, tek güzel yani artık denizlerde değil tarihi şehirlere dönüş yapılmış olması.

Son oyun zaten feci buglar ile çıktı anca yamalar sayesinde kendine geliyor. Umarım bu hatası en az seri oyunu olarak bize sunulur.
  • Şimdi Unitiyi oynarken eski oyun oynuyormuşum gibi hissedicem bu hiç iyi olmadı..
  • Atmosfer yine çok iyi görünüyor
  • At ve Gemi olmalı bu oyunda

• artık bundan sonraki oyunda at yerine araba kullanırız
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Önceki oyunların aksine bu oyunu; Ubisoft Montreal değil, Ubisoft Quebec stüdyoları geliştiriyor. Farklı projeler, farklı ekipler. Eş zamanlı çalışıyorlardı muhtemelen.
  • Ubisoft bitirdi bu seriyi -_-
  • Ubisoft

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.