Şimdi Ara

PİKAP ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
2.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HERKESE MERHABALAR. EV SİNEMA SİSTEMİ KULLANIYORUM FAKAT YANINDA STEREO MÜZİK DİNLEMEK İÇİN PİKAP EKLEMEK İSTİYORUM FAKAT BU KONUDA HİÇ BİR BİLGİM YOK. NETTEN ARAŞTIRDIĞIM KADARIYLA BİRÇOK MODEL VE ÖZELLİKLERİ VAR PİYASADAN PİLAK ALIP DİNLEYEBİLECEĞİM BİR MODEL ÖNERİSİ OLAN VARMI ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

• plak derken hocam
  • PLAK MÜZİKLERİNDEN BAHSEDİYORUM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin topel

PLAK MÜZİKLERİNDEN BAHSEDİYORUM.

Konuya bakın;

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=99991769

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nuwanda87 teşekkürler
  • nuwanda 87 sizde benim gibi yeni pikapa geçiş yapıyorsunuz sanırım aldınızmı peki pikap ??
  • metin topel kullanıcısına yanıt
    yok henüz almadım, araştırmasını yapıyorum hala. bu akiyama ürününü internet mağazası olan yerin mağazası taksimde imiş. oraya gidip inceleyeceğim. belki mağazada fiyatta değişir.

http://www.denizfoto.com.tr/DJ-1200-USB-Pikap,PR-11030.html

giriş seviyesi olarak bana uygun gibi.maliyet bakımından da.
  • Ben de henüz tam cevap bulamadım bu soruya.

Project ler de iyi deniliyor. Denon'un bir modeli, Yanılmıyorsam bu.. Pioneer'dan da övgüyle bahsedenler var....

Ama bir orta yolu bulamadım.

Sistemim Onkyo 626, Energy Cf.
  • merhaba arkadaşlar. araştırmalarıma göre netten pioneer pl 990 aldım fakat henüz gelmedi dinleyince tecrubelerimi paylaşacağım sizlerle
  • Merhaba ben pikap işini hem hobi olarak yapıyorum hem de satısını yapıyorum. Alman markası Dual öneririm size.elimde çok iyi modeller var.ilanlarımı görmek isteyen olursa burakgeyik7@gmail adresine yazsınlar
  • quote:

merhaba arkadaşlar. araştırmalarıma göre netten pioneer pl 990 aldım fakat henüz gelmedi dinleyince tecrubelerimi paylaşacağım sizlerle

Aldınız mı?

• Aldım evet ama esımın dogum gununde verecegım carsamba gunu ve o gun acıp deneyecegım. Yanı bıraz daha beklemenız lazım bır hafta kadar :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bterst_ıst nerdesın kardesım gunlerdır kendımızı parcalıyoruz burda :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aldım evet ama esımın dogum gununde verecegım carsamba gunu ve o gun acıp deneyecegım. Yanı bıraz daha beklemenız lazım bır hafta kadar :)

Güzel hediye :)
    İyi günlede kullanın bekliyorum incelemenizi

• Evet bende bir pikap arayışındayım amfili amfisiz karar veremedim vintage olarak düşünüyorum takipteyim birbirimize yardımcı olalım :)
  • bende pikap arıyordum :) pioner 990 da benimde gözüm vardı yorumlarınızı okumak isterim
  • çarşamba günü ürünü deneme şansım olacak. ilk izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım.
  • An itibariyle bende pioneer PL-200z ve pioneer SA-530 amfi sahibi oldum. İstanbuldaysanız eğer maltepedeki akustik dükkana mutlaka uğrayın derim ben çok ilgili ve yardımsever bir baba oğul var bütün detaylarıyla yardımcı oldular :)
  • hıfıturk mü bahsettiğiniz yer ?
  • metin topel kullanıcısına yanıt
    Akustik dükkan ismi :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.