Şimdi Ara

Türkiye dijital kamera pazarını konuştuk: Aynasız kameralar, DSLR'a karşı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Türkiye'nin Dijital Görüntüleme'den sorumlu satış ve pazarlama müdürü Cenk Güler ile ülkemiz dijital kamera pazarını konuştuk. İyi seyirler...

• fotograf konusunda dslr masaüstü pc ise aynasızlar laptoptur. af konusunda katetmeleri gereken çok yol var, portre çekmek isterken dağı taşı netleme durumları var. ayrıca sony nin fullframe aynasızları varken, panasonic in oturmuş 200mbitte video kaydı yapan gh serisi varken ben şahsen samsuna bakmam. foto çekeceksem de fuji x-t1 alırdım 6d m olmasa.

• Canon, nikon , sony gibi firmaların ürünlerinde yorumlarını alalım

• Lens fiyatlarını bahsetmeye gerek yok sanırım. eos m kullanıyorum ama yurt dışından lens aldım geçen.ülkemizde 22mm lens fiyatı en uygun 970TL ye buldum. yurt dışı kapıya kadar getirmeyle maliyeti 97$ .. bu aradaki farkın nedeni nedir anlamak güç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syesil -- 3 Aralık 2014; 8:48:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: syesil

Lens fiyatlarını bahsetmeye gerek yok sanırım. eos m kullanıyorum ama yurt dışından lens aldım geçen.ülkemizde 22mm lens fiyatı en uygun 970TL ye buldum. yurt dışı kapıya kadar getirmeyle maliyeti 97$ .. bu aradaki farkın nedeni nedir anlamak güç.

+1

her alanda her şeyin en pahalısı bizde herhalde. daha üst segment lenslerde daha fazla farklar var emin olabilirsin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.