Şimdi Ara

>>>>> Ve sonunda B E D E L L İ _ ÇIKTI !! (28 yaş 18 bin TL) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
5
Favori
2.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • an itibariyle işlemleri bitirip kurtuldum yükten .DArısı başınıza
  • y.C.g kullanıcısına yanıt
    hayirli olsun bende yarin yada pzt dusunuyorum,

e-devletten kabul edip barkodlu belgeyi indirdim, devaminda ilgili bankalardan birine gidip 18 bin tl yatiricam ve 1 asil + 2 yedek nusha ile herhangi bir askerlik subesine gidip islemleri bitiricem dogru mudur? Bu arada dekontta yazacak bilgiler otomatik cikiyor mu yoksa gise personeli kendimi dolduracak bilgi atlarsak sorun yasamiyim sonra subede.

selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

hayirli olsun bende yarin yada pzt dusunuyorum,

e-devletten kabul edip barkodlu belgeyi indirdim, devaminda ilgili bankalardan birine gidip 18 bin tl yatiricam ve 1 asil + 2 yedek nusha ile herhangi bir askerlik subesine gidip islemleri bitiricem dogru mudur? Bu arada dekontta yazacak bilgiler otomatik cikiyor mu yoksa gise personeli kendimi dolduracak bilgi atlarsak sorun yasamiyim sonra subede.

selamlar

Dekonttan 4 tane bastirin imza ve kaseli olsun biri de sizde kalir. Zaten gisedekiler hep ayni islemi yaptigindan biliyor genelde nasil yapacagini. Pek sorun cikacagini sanmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

kardesim merhaba,

Ben ist dogumluyum, e-devletten barkodlu dilekceyi indirip imzalicam ve parayi ilgili bankaya yatiricam. Dekontta yazması gereken bilgiler dilekcede belirtilen nufus kayit bilgigleri mi? Bunlar otomatik olarak dekontta çıkmıyor mu? Birde herhangi bir askerlik şubesine 3 ödeme dekontu ve barkodlu dilekçe ile gitmek yeterli oluyor doğru muı?

Merhaba,

Dilekçede maddeler halinde yer alan bilgileri makbuzda görmek istiyorlar. Farklı subeye gıdeceksen 5 tane olması lazım makbuzun.. Hayırlı olsun...
  • Yurt dışında olup işlemleri yapan var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesabıma göre kredi çekmeden yapabileceğim. Lakin ödemeyi 11 şubatta yapabilirim. Herhangi bir problem olurmu arkadaşlar ? Son 2 gün kala ? Sonuçta 13 şubat yazıyor ama huylanıyor insan :)

• bensatanistdegilim kullanıcısına yanıt
    bende daha işlemlere başlamadm ama son günlere bırakmamakta fayda var. Şube çok kalabalık olur. Sistemde teknik sorunlar çıkabilir tüm olasılıkları düşünmek lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar önce hesap numarasına para yatırsak sonra işlemlere başlasak olmuyor mu ?=
  • emq53 E kullanıcısına yanıt
    kardesim benim sube fatih, islem yapacagim yer zeytinburnu bu sekilde de 5 nusha gerekiyorsa yarin hallederken veznedeki personele soyliyim 5 tane dekont versin bari tesekkurler
  • y.C.g kullanıcısına yanıt
    hayirli olsun kendi subenizde mi yaptiniz? ben istde kendi subem degil baska subede yapicam islemleri yarin 5 dekont istiyorlarmis ayni surec sizde de oldu mu?
  • Farkli subeden yaptim 3dekontu subeden aldilar biri bende kaldi.
  • effect68 kullanıcısına yanıt
    Şubat 11 i olduğunda artık sabahtan bankaya gideceğim :) parayı çekip anında 2 metre yanındaki ziraate ordanda halıcıoğlu şubeye... Nefes bile alacak zamanım olmayacak ... Sonuçta devlet bana 13 şubata kadar süre vermiş ....

• hayirlisi ile bende bugun bedelli islemlerini tamamladim, arkadslar gidecek olanlar varsa e-devletten aldigimiz barkodlu dilekceden 2 tane gotursun toplam 4 tanede banka dekontu ile gidip hemen hallediyorsunuz ama son gunlere birakmayin hergun kat kat fazlalasiyormus
  • bensatanistdegilim kullanıcısına yanıt
    benden tavsiye erken bir zamanda halledin, bu ulkenin isleri belli olmaz daha 10 gun gecmesine ragmen sabah 9da 30 40 kisilik siradan islemi hallettim son gunlere dogru bizim insanimizin huyudur iyice cosar askerlik subeleri. ayrica unutmayin subat celbi islemleri de var o tarihlerde iyice karmasik hale girebilir
  • askere gidenin aklını s.....

Mal boş adam topluluğundan başka bişey değil.

Bu kanunu ben askere gittikten sonra çıkaranında Allah cezasını versin diyorum.

Aklı olan varsa askere gelmesin kaçabildiği kadar kaçsın parasını ödesin ve gelmesin.

Atarsa 112 saygılar sevgiler herkese
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    hahahah kardeş coşmuşsun :D
    askerliğin ne kadar rezil olduğunu senin sözlerinden anlasın millet bence...

bence de aklı olan gitmesin...
  • yarın bende saat 15:00 sularında askerlik konusundan kurtulacağıma inanıyorum. Para hazır belgeler hazır sadece banka işlemleri kaldı. Bu işten sonra vergi hariç devlet ile muhatap olmayı düşünmüyorum.
  • arkadaşlar konuyu hortlatmak gibi olmasın ama sormak istediğim birşey var.

ben bedeli yatırdım belgemi aldım. bakaya cezam vardı otomatik olarak silinecek dediler. fakat üzerinden 2 ay geçti hala internetten sorgulatınca askeri para cezası yazıyor.
    bende ilgili vergi dairesini aradım biz göremiyoruz bedelli yaptığınızı siz bir dilekçe ile bedelli askerlik yapıldığına dair belge gönderin halledelim dedi.
    saçma geldi bana şuan bu vergi dairesinden farklı bir şehirdeyim posta dilekçe göndersem bile kaybolup gider.

acaba bu şekilde bakaya cezasını iptal ettiren var mı? nasıl bir dilekçe yazdınız? şimdiden teşekkürler.
  • nerden bakıyorsun bakaya cezasına ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur@

nerden bakıyorsun bakaya cezasına ?

Edevletten vergı borcu kısmından dıye hatırlıyorum..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.