Şimdi Ara

E-Ticaret sitesi yaptırmak (2000 tl bütçe)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biz iki arkadaş kozmetik ürünleri satan bir site açmaya karar verdik. Tabi site açma kısmı karar vermeyle olmuyor kime yaptıracağız ? Ankarada yaşadığımız için buradan birini mi bulmalıyız ? Freelance çalışan biri olur mu ? Freelance birini bulursak sıkıntı olduğu zaman ortada kalır mıyız ? Firma desek firmalar ankarada çok sınırlı sayıda.

Sizce nasıl bir yol izlemeliyim. Bütçem 2 bin tl. Ben bir kaç tema buldum muhtemelen onlar da hazır tema kullanacak ama acaba onların istediği temalar ne özellikte olacaktır ? Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Aranızda e-ticaret sitesi yapan birileri var mı ? Bulduğum temalarda ne gibi değişiklikler yapılabilir. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

• var. bu işten anlamayan insanları çoğu hazır temalarla kafa yormaktadır.
    zannediyorlar ki boş yere para veriyoruz.
    hazır temayı boyacı küpü gibi içine koyup çıkarıp site hazır oluyor, diye biliyorlar.

yok öyle birşey. hangi hazır sistemi kullanırsanız kullanın. emek gerektirecek durumlar söz konusudur.
    hazıra konma diye birşey yok.

Siz bir kaç tane tema beğenmişseniz, bu hazır olmaz, özel yazılım olur.
    ve özel yazılım (bende) 5000TL den başlar.

freelance çalışırsanız sağlam biriyle, gerçek anlamda da dürüst sözüne sadık birini hem daha uygun fiyata hemde daha güzel iş çıkar.
    ama firmalara yaptırmanın, şöyle bir avantajı da var.hepsi için tabi söz konusu değil. çalışma saatleri içerisinde teknik destek sürekli alabilirsiniz.
    freelance çalışan birinde bu şekilde destek almak biraz zordur.

bir de projenizde e-ticaret diye belirtmişsiniz, e-ticaret banka sanal pos kodlarını alabilecek misiniz.
    yani çoğu insan bu kısmı düşünmemektedir.
    bilginize.

• ismailix kullanıcısına yanıt
    15 yıllık bir şirket üzerinden siteyi açtığımız için sanal pos sıkıntısı olmayacak. Hazır temada olsa o temalar için yine kodlama yapıldığını biliyorum bugün bir şirketle görüştüm. Ankara yerine İstanbul da olsaydım sıkıntım olmazdı aslında orada çok güzel işler yapan şirketler var ancak Ankara da o işleri yapan yer yok. Aslında bu durum buradakilerin bu işi yapamayacağı anlamına gelmiyor gelen işlerin dogrultusunda böyle işler çıkartıyorlar.
  • ismailix kullanıcısına yanıt
    Şunu da eklemek isterim freelance çalışan çok yetenekli kişiler olduğu aşikar. Ancak dediğiniz gibi bir sorun çıktığı zaman kesinlikle destek verme gibi bir durumları olmayacak en nihayetin de yerleri belli değil ama firmalarda böyle bir sorun olmaz o sebeple kesin firmayla çalışacağım.
  • PM Gönderildi.
  • PinkRabbit kullanıcısına yanıt
    Pm Gönderildi.
  • Eğer uygunsa size Limon Active olarak yardımcı olmak isteriz.

www.limonactive.com Skype; limon.active

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr. Mobile kullanıcısına yanıt
    Hangi şehir ?
  • Arkadaşlar freelance çalışan kişiler bana yazmış ancak freelance çalışan bir kişi için şartımı söyleyim öyle sype falan değil yüz yüze görüşürüm ve adresini öğrenirim. Ankara dışında herhangi bir yer de ikamet eden kişiler yazmasın lütfen.
  • İstanbul içinde web tasarım firmamız bulunmaktadır.Güvenilirlik olarak sözleşme yapabilir ve fatura kesebiliriz.
    İyi çalışmalar.
  • Teşekküler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.