Şimdi Ara

FM 15 oynanır mı, 14 mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizce FM 14'ün son güncellenmiş haliyle oynamak mı, yoksa FM 15' mi?
    Yeni olduğu için bir çok bug olabilir diye düşünüyorum o yüzden 14'e devam edeyim diyorum ama sizin fikrinizi merak ettim?

• kardesm bence hiç ugrasma 15 gir en azından birkaç şey yenilenmiş gerçeklik olarak fm 14 le aynı ama bence 15 oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiorraW

kardesm bence hiç ugrasma 15 gir en azından birkaç şey yenilenmiş gerçeklik olarak fm 14 le aynı ama bence 15 oyna

neyse ya ben en iyisi orjinal olan fm 12'mi oynayayım bunları korsan indirmiştim şimdi bi ton hata olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

quote:

Orijinalden alıntı: RiorraW

kardesm bence hiç ugrasma 15 gir en azından birkaç şey yenilenmiş gerçeklik olarak fm 14 le aynı ama bence 15 oyna

neyse ya ben en iyisi orjinal olan fm 12'mi oynayayım bunları korsan indirmiştim şimdi bi ton hata olur

valla ben 15 i indirdim hatasız oynuyorum
  • Fm 2014 daha iyi suanki halinden ama zamanla alışırız bunada heralde
  • FM 2015 gayet sağlıklı korsan.

2014 de zaten orijinal güncelleme gelmedi gelmezde.

bu yüzden 2015 güncel kadro takıntın varsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

FM 2015 gayet sağlıklı korsan.

Güncel kadro takıntım yok zaten ingiltere dibinden başlayacağım 5. 6. 7. liglerden.. ben 1. lige çıkaana kadar ronaldolar messiler emekli olur çoktan.. acaba fm 15 mi 14 mü 12 mi oynasam kararsızım şuan
  • 15
  • 15 oyna tabiki
  • tabiki fm 15....10 gömlek daha güzel 14 den özellikler gözlemci kısmı cok iyi türkiye ligindeki oyuncu fiatlarida düzelmiş sacma sapan fiatlar istemiyor artık türk oyunculari gurbetci türkler ayrı tabiki
  • quote:

FM 2015 gayet sağlıklı korsan.

Fm 2015 gayet sağlıklı demişsiniz ama sakatlık sorunu çok fazla oyunda.
    1 maçta 3 oyuncum sakatlandı hemde en az sakatlığı 1 ay.
  • Hocam bu sorun orijinal de de var sağlık derken crash dumps hatası falan almadım bu zamana kadar.
  • quote:

Hocam bu sorun orijinal de de var sağlık derken crash dumps hatası falan almadım bu zamana kadar.

bende almadım o hatayı ama şu sakatlık sorunu yüzünden oyunu bırakacağım gibi.
    anladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3D'ne BANDIM

quote:

Hocam bu sorun orijinal de de var sağlık derken crash dumps hatası falan almadım bu zamana kadar.

bende almadım o hatayı ama şu sakatlık sorunu yüzünden oyunu bırakacağım gibi.
    anladım.

hocam valencia kariyeri yapıyorum hazırlık döneminde ve lig başında dedğiniz gibi birçok oyuncu sakatlanıyor.Ancak benim gibi bırakmaz devam ederseniz oyuncu sakatlıkları birazda olsa düzeliyor ve daha oynanabilir oluyor.
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    oyunu nerden indirdiniz hocam ? Bende loading de takılıyor benim oyun 3,16 gb mı neydi benim indirdiğim 3dm falan diyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: charm35

oyunu nerden indirdiniz hocam ? Bende loading de takılıyor benim oyun 3,16 gb mı neydi benim indirdiğim 3dm falan diyordu

paylaşmak yasak hocam.
  • charm35 kullanıcısına yanıt
    fix cikti internetten araştırabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz daha bekle 16 'yı oynarsın...
  • öncelikle orjinal al. 15 ezer geçer ayrıca:)
  • fm 15 steam fyatı indirimde 53 tl
    fm 14 ise 24,5 tl
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.