Şimdi Ara

tv ünitesi parlak ceviz kaplama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
2.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2.40 - 1.77 - 55 ölçülerinde , feci ağır, olduça büyük ünitedir baştan belirteyim, üzerindeki görünen temsili tv 48 inch, 55inch tv dahi rahatlıkla kullanılabilir, tv arkası aydınlatma panelide mevcut, eski lcd tv mizin ortadan öne doğru uzuyan ayakları arkaya doğru kalınlığı olduğundan takmadık ,hem kapaklı gözler hem çekmeceleri ses cıkarmadan yavaş kapanır, hem çekmece hem gözler 2 sıralıdır yemek takımlarınızı,yayıntınızı toplar.

1075tl
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavador -- 22 Aralık 2015; 18:21:29 >

• valla beğendim aydındayım.takipteyim.
  • Güzelmiş gerçekten de...Ankarada olsaydı düşünürdüm.
  • Piyasadaki ürünlere bakıyorum da, bu ünite satılır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Insyder

Piyasadaki ürünlere bakıyorum da, bu ünite satılır mı ?

Beğenmemekten değil satış sebebi, yeni geçtiğim eve sığmıyor yani baya bir küçültüyor, iyi forumlar.
  • Anladım,bu zamana kadar gördüğüm en güzel ve kaliteli ünitelerden biri
  • Gerçekten çok güzel ürün.Siz ne kadara almıştınız acaba alırken bi mahsuru yoksa söyler misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ardore

Gerçekten çok güzel ürün.Siz ne kadara almıştınız acaba alırken bi mahsuru yoksa söyler misiniz ?

Elbette, 2012 senesinde 2200tl ye almıştım, uzaktan ürünü gördüğümde ışıklı panelide takılıydı arkadasında tabi direk bu demiştim, o zamanki evimde salon 27m2 idi, şimdiki evimde 21m2 sığarmı diye düşünmedik yeni ev deyince , sığdı da ama gerçekten ufaltıyor.
  • Gerçekten şehir sorun olmasa düşünülecek bir ürün, umarım satılır ya da satılmazsa da göz zevkinizi yansıtır dursun evde, varsın daraltsın...Hayırlı satışlar.
  • takip

sonbahara düğün var
    koyacak yerim olsa şimdiden alırdım :)
  • Gerçekten çok güzel bir ünite hayırlı satışlar
  • Gerçekten Muazzam Bir Görüntüsü Var, Malzemesi Nedir Hocam? Fiyat Olarak Kaça Bırakırsınız?
  • çok güzelmiş
  • hayirli satislar hocam
  • tüm güzel dileklere teşekkürler
  • Malzemesi nedir? Önemli olan bu.
  • Hayırlı satışlar. Fiyat nedir hocam?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.