Şimdi Ara

# Amazon.com'dan Türkiye'ye ücretsiz kargolama başlatılsın kampanyası #

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
5
Favori
4.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türkiye'de yaşayan bir çok insan Amazon.com'u kullanarak alışveriş yapıyor, fakat Amazon'com'dan alınan bütün ürünlerde kargo ücreti bulunmaktadır.
    Türkiye'de çok ciddi bir alıcı potansiyeli olmasına karşın Amazon'dan Türkiye'ye gelecek bütün ürünler için ücretsiz kargo uygulamasının yapılmasını uygun görüyoruz.
    Böylelikle Türkiye'de ikamet eden milyonlarca kişi daha uygun fiyatlar eşliğinde alışveriş yapabilecekdir, ayrıca Amazon'un Türkiye piyasasında ne kadar önemli şekilde yer aldığını da göstermiş olacağız
    .Bu nedenle bir çok yabancı firma Türkiye'de ciddi bir internet alışveriş pazarınında olduğunu görmüş olacak.

Bu oluşturduğumuz kampanya Türkiye'de yer alan alışveriş sitelerinin de müşteri memnuniyeti açısından reform yapmalarına neden olabileceğini düşünüyoruz.
    Daha kaliteli ve daha ucuz ürün yelpazesi oluşturmalarını da bu şekilde desteklemiş olacağız.

Okumuş olduğunuz nedenlerden dolayı kampanya'ya destek vermenizi umut ediyorum.
    Türkiye'de yaşayan insanların internet alışveriş'i için ne kadar değerli olduğunu göstermemizin bir yoluda budur.

Teşekkür ederim.

Bilal Çakmak

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Hello,

Many poeple who live in Turkey use Amazon.com for shopping, but for Turkey there is shipment cost for each item which is listed on Amazon.com.
    In the light of the potential in Turkey for shopping with Amazon, we are thinking that '' Free Shipping for Turkey '' will be suitable.
    Thus, millions of people who live in Turkey will shop for appropriate amounts, we as Turkish people can prove you Amazon.com will be an important place for Turkey to shopping.
    Therefore many foreign companies like Amazon will see how big is the potential market place in Turkey.

We think that, this campaing will make domestic companies in Turkey change their attitudes towards online shopping.
    We will support them making their product range deeper and better quality with this campaign.

I hope, you will help the campaign for the reasons you have read.
    It is one way for showing how important Turkish people in Online shopping.

Thank you

Bilal Çakmak

Kampanya'ya katılıp imza verdiğimiz sürece, belli bir hedefe ulaştıkça firma yetkililerine mail atılıyor bu sayede isteğimiz hedef'e ulaşıyoruz. Sizlerinde yardım etmenizi umuyorum. Teşekkürler.

LINK BURADA

Amazon.com'dan Türkiye'ye ücretsiz kargolama başlatılsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mohijito -- 1 Aralık 2014; 17:03:18 >

yenfiz bu mesajı paylaştı

• Kampanya en yakın zamanda ingilizce olarak da eklenecektir.

Imza atıp , Facebook'da paylaşırsanız çok daha güzel olur.

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mohijito

Kampanya en yakın zamanda ingilizce olarak da eklenecektir.

Imza atıp , Facebook'da paylaşırsanız çok daha güzel olur.

Teşekkür ederim.
    Imza attım, herkesin destek vermesi gereken bir konu.. Amazon'dan ücretsiz kargo gönderim seçeneği gerçekten müthiş olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Imza attım, herkesin destek vermesi gereken bir konu.. Amazon'dan ücretsiz kargo gönderim seçeneği gerçekten müthiş olur..

Alıntıları Göster
    imzalayalım arkadaşlar
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Yardımlarınız için çok teşekkür ederim
  • quote:

Rica ederim, böyle önemli - mühim bir konuya yardım etmek hepimizin borcu bence.
  • quote:

quote:

Rica ederim, böyle önemli - mühim bir konuya yardım etmek hepimizin borcu bence.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar 1 dakikamızı ayırıp, imzalayalım lütfen. Amazon'un Türkiye'ye ücretsiz kargo seçeneği eklemesini hepimiz isteriz heralde?

https://www.change.org/p/amazon-com-t%C3%BCrkiye-ye-%C3%BCcretsiz-kargolama-ba%C5%9Flat%C4%B1ls%C4%B1n-free-shipment-cost-for-turkey

• quote:

Arkadaşlar 1 dakikamızı ayırıp, imzalayalım lütfen. Amazon'un Türkiye'ye ücretsiz kargo seçeneği eklemesini hepimiz isteriz heralde?

https://www.change.org/p/amazon-com-t%C3%BCrkiye-ye-%C3%BCcretsiz-kargolama-ba%C5%9Flat%C4%B1ls%C4%B1n-free-shipment-cost-for-turkey

Alıntıları Göster
    İmzaladım

• quote:

Orijinalden alıntı: Akid

İmzaladım

Alıntıları Göster
    arkanızdayım
  • Çok teşekkür ederim , Facebook dan paylaşmayı da unutmazsanız sevinirim
  • İmzaladım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: profecco

arkanızdayım

Alıntıları Göster
    Bu rakama ulaşılmak isteniyorsa konular Konu Dışı ve Otomobil bölümüne de açılmalı. Hatta Ekşi de dahi konu açılması gerekli aksi halde imza kampanyası küçük bir katılım ile kalacaktır.
  • quote:

Çok teşekkür ederim , Facebook dan paylaşmayı da unutmazsanız sevinirim
    imzaladık hocam tam ses kartı almayı düşünüyordum beklemeye aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.S.A.P

Bu rakama ulaşılmak isteniyorsa konular Konu Dışı ve Otomobil bölümüne de açılmalı. Hatta Ekşi de dahi konu açılması gerekli aksi halde imza kampanyası küçük bir katılım ile kalacaktır.

Hocam, üye olduğunuz diğer forumlarda, facebooklarınızda, twitterınızda farklı farklı platformlarda da duyurursanız inanın bu kampanya büyür ve Amazon sesimizi duyar Herkesin yardım etmesi lazım
  • quote:

Elimizden geldiğince bütün arkadaşlar yardımcı olursa eminim ki bunu altından kalkabiliriz. Teşekkür ederim ilginiz için.
  • quote:

quote:

Elimizden geldiğince bütün arkadaşlar yardımcı olursa eminim ki bunu altından kalkabiliriz. Teşekkür ederim ilginiz için.

Alıntıları Göster
    tutmaz ama evet

• quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

tutmaz ama evet

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar herkez kampanya'ya dahil olursa çok güzel olur.

İmza attıkdan sonra lütfen ama lütfen facebookdan paylaşıp arkadaşlarınıza da imza attırırsanız çok sevinirim.

Bu bizim için aslında çok önemli, sadece küçük bir yardımla çok daha büyük olayları başarabiliriz.

Hepinize tek tek teşekkür ediyorum.
  • mohijito kullanıcısına yanıt
    şimdi paylaştım :) elektronik ürünler amerikada ucuz fakir insanlar bile bir şey alıp kullanabiliyor. 200 dolarlık bir şey bile türkiyede 800 tlye satılabiliyor bazen telefonda falan mesela. bizim halkımız neden pahalıya alsın ki ucuza almak varken Bilal Bey iyi düşünmüşsünüz videonuzu da izlemiştim amazondan nasıl alışveriş yapılır diye olanı çok güzel.
  • Arkadaşlar linkte sorun mu var sitede anket yok.
  • Sonuca ulaşırsa Yarın bu uyanık devletimizde amazondan mal getirmek yasak der .yaparmı? Yapar bence para nerdeyse devletimiz Orayı kapatır Yada kendine bağlar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.