Şimdi Ara

Maximum E-Ticaret Kampanyası(1-15 Aralık) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
27
Favori
16.543
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haacar

Kampanyanın kangi maddesine dayanarak KESİNLİKLE tabirini kullandınız anlayamadım. Bence de KESİNLİKLE puan kazanır arkadaş..

Alışverişi yaptıktan sonra mesajı göndermiş yarın puanı yatmazsa zararını sen karşılarsın artık.
  • superhead kullanıcısına yanıt
    Zararı olursa karşılarım merak etmeyin..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler bilgi için çok endişe etmiştim ama sayenizde endişem gitti
  • Rica ederim hocam. kampanya linkinde ilk maddeden anlaşılacağı üzere katılım mesajı harcama yaptıktan sonra da gönderilebilir.

1-Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin "ETICARET"yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir.

Aksi halde bankalar kampanya linklerinde ''kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce şu numaraya mesaj gönderilmeli veya kampanyaya katılmak için şu numaraya mesaj gönderilmeli, daha sonra harcama yapılmalıdır.'' gibi ifadeler kullanırlar. Aşağıdaki linklerde örnekler var.

http://www.parafcard.com.tr/Kampanyalar/KampanyaDetay/1968

https://www.bonus.com.tr/apps/bonus-kampanyalar/kampanya-detayi.aspx?campaignId=2914

• quote:

Orijinalden alıntı: thundere

1 Aralık � 15 Aralık 2014 tarihleri arasında seçili e-ticaret sitelerinden Maximum Kart�ınız ile tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri peşin yada taksitli ilk alışverişinize 25, 1.000 TL ve üzeri peşin yada taksitli ilk alışverişlerinizde 100 TL MaxiPuan hediye!

www.hizlial.com

Kampanya Detayları:

1- Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin "ETICARET"yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan �Katıl� butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
    2- Bir müşterimiz kampanyamız kapsamında azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
    3- Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanyamız kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı işlemi alışverişi üzerinden olacak şekilde azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
    4- İlave MaxiPuanlar kampanyamızın sona ermesini takiben 7 gün içinde müşterilerimizin kampanyamızda kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
    5- Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 28 Aralık 2014 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar29 Aralık 2014 tarihinde geri alınacaktır.
    6- Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    7- Kampanyamıza MercedesCard ve Maximiles da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
    8- Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
    9- Ziraat Bankası Kredi Kartları Maximum Kartlar kampanyamıza dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için "ETICARET� yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
    10- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
    11- Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    12- Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.

ARKADAŞLAR MÜJDEEEEEE!!!! maximumum bu eticaret 11. MADDEDEN DOLAYI MORALİ BOZULANLARA 13. MADDE EKLENİŞ DİYOR Kİ:

13- BKM Express uygulaması kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilecektir.

HIZLIAL BKM EXPRESS 350/30 İNDİRİMLE BİRLİKTE DEĞERLENDİRİLEBİLİR

• Arkadaşlar biraz önce n11den mobil üzerinden bkm express ile 1326tl urun aldım sayilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altın sağlam yükseldi şu anda çeyrek altının kuyumcu fiyatı 152 lira zaten hepsiburadada aynı para 5 tane alınsa+1de yarım altın 13tl kargo+işçilik dahil toplam 1066 lira yapıyor (altın aynı kalsa bile kuyumcu 145ten alsa 1015lira ediyor) sonra maxipuanlada gidip yakıt alırım 100tl lik yakıta 50tl ödemiş olurum temiz iş

bu işi son anda yapmaya karar verdim iş bankası son anda bi madde koyar altın geçerli değil diye uğraş dur sonra(zamanında n11 de yaptılar çünkü sonradan puan+ nakit kullanılamaz diye madde eklediler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chessmania -- 9 Aralık 2014; 19:06:38 >
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Babamın kendi adına maximum kartı var. Aynı zamanda annemin adının yazılı olduğu ama babamın ek kartı olan maximum kartı var. Her iki kartla da 1000TL ve üzeri alışveriş yapsak ikisine de 100TL puan eklenir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haki_programmer

Arkadaşlar bir sorum olacak. Babamın kendi adına maximum kartı var. Aynı zamanda annemin adının yazılı olduğu ama babamın ek kartı olan maximum kartı var. Her iki kartla da 1000TL ve üzeri alışveriş yapsak ikisine de 100TL puan eklenir mi?

Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanyamız kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı işlemi alışverişi üzerinden olacak şekilde azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

sanırsam olmaz hocam
  • chessmania kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağolasın. Peki en uygun altını nerden alabiliriz. Dün n11 den sms gelmişti 7'li çeyrek altın 1040 küsur diye. Almadık şimdi olmuş 1070 küsur. Fiyatlar çok oynak. N11 den almak daha mantıklı vereceği çekler çok cazip.
  • quote:

Anladım hocam sağolasın. Peki en uygun altını nerden alabiliriz. Dün n11 den sms gelmişti 7'li çeyrek altın 1040 küsur diye. Almadık şimdi olmuş 1070 küsur. Fiyatlar çok oynak. N11 den almak daha mantıklı vereceği çekler çok cazip.

hocam ben üstteki mesajdada belirttim ben alımı 15i yapmayı düşünüyorum son gün çakallık yapabilir iş bankası hiç güvenmiyorum nedense

ama dediğiniz gibi çeklerde çok cazip ya 111tl lik çek en kötü ihtimalle 40tl ye satılır zararı çıkarıyor oda bende kararsız kaldım ya 7li çeyrek altın alınabilir

n11'in fiyatları çok fahiş hocam 7li eski tarihli çeyrek altın(sanırsam normalden 2tl daha eksiğe alıyor kuyumcu) 1080tl hepsiburadada 3tane yarım altın+1 tane yeni tarihli çeyrek altın herşey dahil 1060tl çeki kullanmayı düşünüyorsanız mantıklı değilse hiçbir anlamı yok bence n11'den almanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chessmania -- 9 Aralık 2014; 19:45:04 >

• 12 gram altını oglen 1111 tl ye almıştım 1139 tl olmuş. Biraz daha çıksa basa bas satıcam maximum puan kar kalacak :)

• BKM geçiyor heralde sevindim valla dışardayim bugun acil almam gerekti n11den mobil üzerinden verdim siparişi
  • Puan kazanınca sms arıyo banka

• beyler alışveriş sonrası puan kazanımı ile ilgili sms geliyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

quote:

Orijinalden alıntı: thundere

1 Aralık � 15 Aralık 2014 tarihleri arasında seçili e-ticaret sitelerinden Maximum Kart�ınız ile tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri peşin yada taksitli ilk alışverişinize 25, 1.000 TL ve üzeri peşin yada taksitli ilk alışverişlerinizde 100 TL MaxiPuan hediye!

www.hizlial.com

Kampanya Detayları:

1- Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin "ETICARET"yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan �Katıl� butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
    2- Bir müşterimiz kampanyamız kapsamında azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
    3- Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanyamız kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı işlemi alışverişi üzerinden olacak şekilde azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
    4- İlave MaxiPuanlar kampanyamızın sona ermesini takiben 7 gün içinde müşterilerimizin kampanyamızda kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
    5- Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 28 Aralık 2014 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar29 Aralık 2014 tarihinde geri alınacaktır.
    6- Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    7- Kampanyamıza MercedesCard ve Maximiles da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
    8- Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
    9- Ziraat Bankası Kredi Kartları Maximum Kartlar kampanyamıza dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için "ETICARET� yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
    10- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
    11- Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    12- Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.

ARKADAŞLAR MÜJDEEEEEE!!!! maximumum bu eticaret 11. MADDEDEN DOLAYI MORALİ BOZULANLARA 13. MADDE EKLENİŞ DİYOR Kİ:

13- BKM Express uygulaması kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilecektir.

HIZLIAL BKM EXPRESS 350/30 İNDİRİMLE BİRLİKTE DEĞERLENDİRİLEBİLİR

Eminmisiniz?
    Sonra sakata gelmeyelim.Nereden öğrendiniz acaba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

quote:

hocam ben üstteki mesajdada belirttim ben alımı 15i yapmayı düşünüyorum son gün çakallık yapabilir iş bankası hiç güvenmiyorum nedense

ama dediğiniz gibi çeklerde çok cazip ya 111tl lik çek en kötü ihtimalle 40tl ye satılır zararı çıkarıyor oda bende kararsız kaldım ya 7li çeyrek altın alınabilir

n11'in fiyatları çok fahiş hocam 7li eski tarihli çeyrek altın(sanırsam normalden 2tl daha eksiğe alıyor kuyumcu) 1080tl hepsiburadada 3tane yarım altın+1 tane yeni tarihli çeyrek altın herşey dahil 1060tl çeki kullanmayı düşünüyorsanız mantıklı değilse hiçbir anlamı yok bence n11'den almanın

Hocam zararı maxipuan karşılar diye düşündüm. N11 deki 222TL lik kuponda gözüm var fot. makinesi veya bilgisayar almak için. Kupon kazanmak için son gün yarın. Yarına kadar mecburen n11 den alırım herhalde.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

quote:

Hocam zararı maxipuan karşılar diye düşündüm. N11 deki 222TL lik kuponda gözüm var fot. makinesi veya bilgisayar almak için. Kupon kazanmak için son gün yarın. Yarına kadar mecburen n11 den alırım herhalde.

dün gece hepsiburadada yarım altın 302 tlydi şimdi olmuş 308tl kafadan 20lira zarar var akşama göre hocam karşılar belki 20-30 karda bırakır ama ya iş bankası son anda yatırım ürünü alımında geçerli değil derse işte o zaman ortalık karışır ama dediğim gibi n11 çeki için alınabilir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erbilkyc

Puan kazanınca sms arıyo banka

Ne yaziyo mesajda.2 kez aldim farkli kartlarla mesaj felan gelmedi.birinde n11 den cep tel digeri hizlialdan altin

• Siz boyle yaptikca bi daha kampanya goremeyiz. Nasil ederim de bu isten kar ederim diyorsunuz.. bari buraya yazmayin. Bu forumu milyonlarca kisi takip ediyor

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.