Şimdi Ara

İntel Tablet Windows kurma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Reeder a8i tabletimde intel 32 bit x86 işlmeci var İntel atom z2580 clover trail işlemci var buna stabil çalışan androidin yerine geçen windows kurabilirmiyim xp veya üst sürümü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Önce Bootloader bulmak gerekir.driver falan wifi durumu biri yapmışsa tamam ama ilk deneyen ise macera bence

• Direk windows 8 olarak satılan tabletlere nasıl windows kuruluyor

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magentoMan -- 30 Aralık 2015; 18:20:16 >
  • Biliyorum öyle yüklenmediğinide Direk windows 8 olarak satılan tabletlere nasıl yüklendiğini merak ediyorum. Birde Clover Trail e windows yüklenmiş tabletler var reeder w100i w8is gibi

• DeveloperAli kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magentoMan -- 30 Aralık 2015; 18:20:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magentoMan

Hayır o saydığın iki modelin işlemcisi de Baytrail serisi. Bazı yöntemler forumda paylaşılmış Windows'a çevirmek için ama ne kadar güvenli tartışılır...

Peki bunun doğruluğu nedir bana fake gibi geldi

http://m.youtube.com/watch?v=vvw9CMMlDJ4

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magentoMan -- 30 Aralık 2015; 18:20:58 >
  • quote:

Keşke bu kadar kolay olsa bu işlem :) Sadece bir programa next-next diyerek yüklüyor, windowsu sözde artık hangi kaynaktan hem indirip hem yüklüyor merak ettim valla. Ne bir sistem image dosyası ne serial ne lisans bırakmış :)

Bende öyle düşünmüştüm zaten

• quote:

Keşke bu kadar kolay olsa bu işlem :) Sadece bir programa next-next diyerek yüklüyor, windowsu sözde artık hangi kaynaktan hem indirip hem yüklüyor merak ettim valla. Ne bir sistem image dosyası ne serial ne lisans bırakmış :)

K. B sıktım seni ama bu adam yine bişeyler yapıyor bunun hakkında ne düşünüyorsun
    http://m.youtube.com/watch?v=I6iuEszHYCw

• quote:

Dostum google playde complete linux installer diye bir program var sanırım gerçektende linux kuruyor

• DeveloperAli kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magentoMan -- 30 Aralık 2015; 18:21:02 >
  • quote:

Nispeten daha mantıklı görünüyor, denemeden bir şey diyemem.

Linux zaten ücretsiz ve açık kaynaklı bir işletim sistemi olduğu için geliştirilmeye ve farklı adaptasyonlara açık bir platform. Kurulum yöntemi daha kolaydır diye tahmin ediyorum.

Kuramadım bir türlü bu nasıl bişe bu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.