Şimdi Ara

Reeder A10iQ 9.7' Retina [2048x1536] 1.8GHz Intel Quad Core (Baytrail) 549₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
5
Favori
15.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reeder A10iQ Retina Display Intel Atom Processor

Reeder A10iQ 9.7' Retina [2048x1536] 1.8GHz Intel Quad Core (Baytrail) 549₺

Çipset
    Intel Baytrail

İşlemci
    Intel Atom Z3735D (4 çekirdek) x86

İşlemci Hızı
    Quad Core 1.33 GHz - Turbo Boost ile 1.8 GHz

Bellek
    2GB DDR3

Depolama
    16GB - 64GB kadar microSD desteği

Grafik
    Intel HD Graphics for BayTrail

Işletim Sistemi
    Android 4.4

Ekran

9.7" Retina HD 2048x1536

Kamera
    2.0 MP Ön Kamera
    5.0 MP Arka Kamera

Kablosuz
    Wi-fi (kablosuz ağ) 802.11b/g/n, 3G (USB Modem ile) - bluetooth

3G
    Mobil Modem, USB Modem (Vınn, Vodem, Jet)

Arayüz
    MicroUSB (şarj ve veri aktarim) stereo çıkış

Pil Süresi
    1-10 Saat 8000 mAh

Güç Adaptörü
    100-240v 50/60Hz 0.3A max, 5v - 2.5 A

Boyutlar
    239.95 mm(L) * 169.45 mm(W) * 7.9 mm(H)

Ağırlık
    <500 Gr

Genel Bakış

Android 4.4 kitkat işletim sistemi ile gelen Reeder A10iQ, adını "gözün görmeyi sağlayan tabakası" anlamina gelen "Retina" dan Alıyor. isminden de ipucu verdiği gibi tam bir Quality. Isınma, donma-kasma sorunları ile bilinen tabletlere cevap niteliğinde olan bu tablet sorunları neredeyse tamamen ortadan kaldırmış bulunmakta.
    Intel BayTrail kullanılan Reeder A10iQ'da 1.86GHz'a kadar çıkabilen gerçek 4 çekirdeğe sahip Intel Atom Z3735D işlemci ve 2GB DDR3 RAM bulunmakta.

Kutu ve İçerik

Cihazin kutusuna baktığımızda "simple is beautiful" sloganı gibi basit, şık ve hoş görünümlü bir görsele sahip. Kutu arkasinda ürün S/n, model ve ürün özellikleri yazmakta. Kutu içeriğine bakarsak öncelikle tablet daha sonra ürün adaptörü, usb kablo, garanti belgesi, kullanma klavuzu, hatalı kullanım uyarıları ve ReederShop'tan 30TL alışveriş yapmak için verilen bir kupon.

Reeder A10iQ 9.7' Retina [2048x1536] 1.8GHz Intel Quad Core (Baytrail) 549₺ Reeder A10iQ 9.7' Retina [2048x1536] 1.8GHz Intel Quad Core (Baytrail) 549₺ Reeder A10iQ 9.7' Retina [2048x1536] 1.8GHz Intel Quad Core (Baytrail) 549₺ Reeder A10iQ 9.7' Retina [2048x1536] 1.8GHz Intel Quad Core (Baytrail) 549₺ Reeder A10iQ 9.7' Retina [2048x1536] 1.8GHz Intel Quad Core (Baytrail) 549₺

Ekran

Üründe 10 parmağa kadar çoklu dokunmatik desteği bulunan 2048x1536 çözünürlüğe sahip Retina ekran ile HD videolar izlemek keyif verici. Dokunmatik hassasiyeti konusunda ürün gayet tatmin edici bir şekilde çalışmakta.

Reeder A10iQ 9.7' Retina [2048x1536] 1.8GHz Intel Quad Core (Baytrail) 549₺ Reeder A10iQ 9.7' Retina [2048x1536] 1.8GHz Intel Quad Core (Baytrail) 549₺ Reeder A10iQ 9.7' Retina [2048x1536] 1.8GHz Intel Quad Core (Baytrail) 549₺

Depolama

Ürün bilindiği üzere 16GB. microSD ile 64GB hafızaya kadar arttırılabilir.

Antutu Test Sonuçları

Reeder A10iQ 9.7' Retina [2048x1536] 1.8GHz Intel Quad Core (Baytrail) 549₺ Reeder A10iQ 9.7' Retina [2048x1536] 1.8GHz Intel Quad Core (Baytrail) 549₺
     Reeder A10iQ 9.7' Retina [2048x1536] 1.8GHz Intel Quad Core (Baytrail) 549₺ Reeder A10iQ 9.7' Retina [2048x1536] 1.8GHz Intel Quad Core (Baytrail) 549₺
     Reeder A10iQ 9.7' Retina [2048x1536] 1.8GHz Intel Quad Core (Baytrail) 549₺ Reeder A10iQ 9.7' Retina [2048x1536] 1.8GHz Intel Quad Core (Baytrail) 549₺ Reeder A10iQ 9.7' Retina [2048x1536] 1.8GHz Intel Quad Core (Baytrail) 549₺ Reeder A10iQ 9.7' Retina [2048x1536] 1.8GHz Intel Quad Core (Baytrail) 549₺

Teknosa Reeder A10iQ inceleme

Sürücüler

Reeder A10iQ ve diğer model cihazlarin güncel yazılımlarını aşağıdaki adressten bulabilirsiniz.

http://www.reeder.com.tr/forum/guncel_yazilim/?p=1

Fiyat

Reeder A10iQ'nun fiyati kendi sitesinde 549TL olarak satılıyor fakat mağaza indirimlerinde biraz daha ucuza bulunabilir.

Umarim bu ürün ile ilgili forumlarda sorulan, merak edilen butun soruların cevabını verebilmiş olduk.

Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Life Stealer -- 1 Aralık 2014; 8:31:38 >

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magentoMan -- 30 Aralık 2015; 18:21:40 >
  • Batarya seviyesi %10 gibi inice, standart bir kullanımda ekran kullanım ve bekleme süresi ne kadar oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle paylaşımların ve bilgilendirmeler için çok teşekkürler.

Benim önelikli merak ettiğim ve öğrenmek istediğim bu ürüne windows işletim sistemi kurulabilirmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Batarya seviyesi %10 gibi inice, standart bir kullanımda ekran kullanım ve bekleme süresi ne kadar oluyor?

Denemek gerekli aslinda, bilgi vereceğim.

quote:

Orijinalden alıntı: qultekin

Öncelikle paylaşımların ve bilgilendirmeler için çok teşekkürler.

Benim önelikli merak ettiğim ve öğrenmek istediğim bu ürüne windows işletim sistemi kurulabilirmi.

Ilgin için tesekkur ederim dostum.

Baytrail serisi bir işlemci olduğu için Windows 8 kurabilmek mümkün, tabi firmanin bu ürüne windows yükleme konusunda desteği olur mu bilmiyorum. Araştırmak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Life Stealer -- 4 Aralık 2014; 16:48:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Life Stealer

quote:

Batarya seviyesi %10 gibi inice, standart bir kullanımda ekran kullanım ve bekleme süresi ne kadar oluyor?

quote:

Baytrail serisi bir işlemci olduğu için Windows 8 kurabilmek mümkün, tabi firmanin bu ürüne windows yükleme konusunda desteği olur mu bilmiyorum. Araştırmak gerek.

Reeder teknik servisle görüştüm verdikleri cevabı aynen yazıyorum

Merhaba Mustafa Gültekin; öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederiz. A10iQ modelimize windows yükleme üzerine çalışıyoruz. İlerleyen zamanlarda olacaktır. İyi günler dileriz.

yazılı bir cevap yolladılar. Bende Windows yüklenebildiğini buna siz destek vericekmisiniz reeder olarak diye tekrar sorumu yönelttim. Kesinlikle cevabını aldım . İnşallah öyledir...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Reeder teknik servisle görüştüm verdikleri cevabı aynen yazıyorum

Merhaba Mustafa Gültekin; öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederiz. A10iQ modelimize windows yükleme üzerine çalışıyoruz. İlerleyen zamanlarda olacaktır. İyi günler dileriz.

yazılı bir cevap yolladılar. Bende Windows yüklenebildiğini buna siz destek vericekmisiniz reeder olarak diye tekrar sorumu yönelttim. Kesinlikle cevabını aldım . İnşallah öyledir...

Zaten herşey windows işletim sistemine tamamen uyumlu, retina ekran olması ayrı bir güzel yanı. Bu ürünü almayı düsünen ve karar veremeyen kisilere yararlı bir cevap oldu.

• Teknosada fiyat 599TL olmuş. İkinci el uygun fiyattan satmayı düşünen varsa almak istiyorum.
  • Tableti alalı fazla olmadı ama memnunum. 4800 mAH bataryası var. 7 8 saat kullanabiliyorum WiFi bağlı şekilde. 4 Çekirdek işlemcisi var yeni nesil oyunları takılmadan açıyor. asfalt ve modern kombat oynadım bi sıkıntı görmedim. Tavsiye ederim.
  • ilkbilir İ kullanıcısına yanıt
    A10iq ile ilgili uygun fiyattan kastınız nedir?
  • Ikinci el cihazin fiyatını satici belirler. Alici da uygun görürse alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Alım, satım ile ilgili sitelere baktınız mı belki 2. el satan vardır
  • quote:

Alım, satım ile ilgili sitelere baktınız mı belki 2. el satan vardır

Teşekkürler dostum, Samsung T700 aldım bunun yerine.
    Hayırlı olsun hocam, bir süre kullandıktan sonra artılarını ve eksilerini paylaşmanı umuyorum.
  • Tabi ki dostum. Biraz kullanayım yazarım buraya.
  • Teknosa da fiyat devamlı oynuyor 549- 599 arasında ona alternatif olarak n11 de reeder in kendi satış sayfası var ordan 549 a alınabilir ve n11 de genellikle hediye çekleri kk na 500 tl ustu 50 tl puan kampanyaları mevcut . Şuanda 22 tl hediye çeki veriyor kayıtlı kullanıcılara artı 55 tlde bonusa puan mevcut bu şekilde 472 tl ye kadar dusurebilirsiniz fiyatı.
    Dahada uyguna almak isterseniz
    Reeder A10iq modelini yaptırdığı çin firmasını ve satış fiyatını buldum. En uygun bu satıcıda mevcut feedback olumlu yurt dışından almak sorun değilse aranti açısından daha uyguna almak isterseniz burayı tercih edebilirsiniz...

http://www.aliexpress.com/item/-/1993029905.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qultekin -- 17 Aralık 2014; 17:17:54 >

• Bu tabletten memnun musunuz alınır mı
  • mech.engr kullanıcısına yanıt
    Fazlasıyla memnunum. Birde windows yuklersem ozamn bundan ıyısı yok benım ıcın. Windows yukledigimde masa ustu bilgisayar gibi kullanıcam bu sebeple bkuetooth klavye ve mause siparişi verdim birde özel speekerle bir dock bulursam tam anlamıyla mukkemel olucak.
  • quote:

Fazlasıyla memnunum. Birde windows yuklersem ozamn bundan ıyısı yok benım ıcın. Windows yukledigimde masa ustu bilgisayar gibi kullanıcam bu sebeple bkuetooth klavye ve mause siparişi verdim birde özel speekerle bir dock bulursam tam anlamıyla mukkemel olucak.

Vatan daki uygun fiyata istinaden ipad mini2 64 gb aldim anlık bir gazla 800 tl ye iki gün önce iyi mi Yaptım kötü mu bilmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mech.engr kullanıcısına yanıt
    IOS kullanıcısıysan kesinlikle iyi bir tercih ama benim gibi herzamn windows la uğraşıyorsan ve windows kullanıcısıysan ozamn kötü bir tercih diyebiliriz. Ben Apple ı çok taktir eden ve gerçekten en başarılı olduğunu düşünenlerdenim ama apple ın kısıtlayıcı ve sadece kendi sistemleri üzerinden çalışmaya zorlayan tavrından dolayı kullanmıyorum. Şuan en kullanışlı ve en özgür platform linux tabletklerdede Android olmasına karşı hem iş sebebiyle hemde alışkanlıklarımdan dolayı Windowsu tercih ediyorum. Çok uzun ve sıkıcı cvp oldu umarım memnun kalırsınız.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.