Şimdi Ara

başkasının çatalı-kaşıgıyla yemek yermisiniz. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: X-GeN

quote:

Orjinalden alıntı: kiss03

quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

quote:

kimsenin bardağından içmem hatta aynı salata tabağından salata yemem ama birininki hariç olacak zamanı gelince

Tamam ben de seninkinden yiyebilirim. Geçiinir gideriz.

yanlış anlaşıldımı bılmem kımseye salata tabama el surdurtmem replıca sansın yok ıstedım kısı girl değil

vuuu replica kız oldu

• pardonn cok afedersınız karıstı replıca aradım ınsan sen olamzssın ben gırl lafını sıldım sandım hahahaha tekrardan kusra bakam
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_mAnyaCK

quote:

Orjinalden alıntı: X-GeN

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

quote:

kimsenin bardağından içmem hatta aynı salata tabağından salata yemem ama birininki hariç olacak zamanı gelince

Tamam ben de seninkinden yiyebilirim. Geçiinir gideriz.

yanlış anlaşıldımı bılmem kımseye salata tabama el surdurtmem replıca sansın yok ıstedım kısı girl değil

vuuu replica kız oldu

• ya kusura bakmayın dıorum ben gırl lafını sıldım sandım replıca bana uygun bı ınsaan oldunu dusunmuorummmm demek ıstemıstımm hahhahah cok guldum
  • yemem
  • Soru eksik gibi. Ya da algılama yanlışlık olmuş biraz. Ya da algıda farklılık var.
    Şimdi bir kaşık var. Yemek esnasındayız. Başkası -herhangi biri anne baba sevgili kardeş yeğen- kaşığını size uzatınca mı yemezsiniz? Yani kaşık herhangi bir temizlik işlemine tabi edilmeden?
    Yoksa bir kaşık yemekten sonra yıkanır. Belki o kaşıkla daha önce başkası yemiştir ama yemekte size gelmiştir. Yine mi yemezsiniz?
    Ya da her türlü mü yersiniz? Ya da hiç mi yemezsiniz. Ya da ya da ya da...
    Soru farklı cevaplar farklı. Yemem diyenlerin evlerinde kişiye özel çatal-kaşık-bıçak setleri mi var 86'şar parça? Eğer öyle ise lokantaya gittiklerinde ne yapıyorlar?

Buyrun size bi kamyon soru.
  • quote:

ya kusura bakmayın dıorum ben gırl lafını sıldım sandım replıca bana uygun bı ınsaan oldunu dusunmuorummmm demek ıstemıstımm hahhahah cok guldum

Önce bi tanışalım sonra karar verirsin. Eve gidiyorum. İşten çıkıyorum. Derine ineriz.
  • ooldu tamam
  • ya şimdi mesela ben kimsenin çatalından bardağından su ıcmem yanı burda anlaşılmıcak bısı yok eger bır bardak dokunulmamıssa yenı yıkanmıssa neden ıcılmesın lokontada da ne kadar yıkansada ıyı temızlendıgı ne malum ben ıyıce sılıorum ondan sonra yemeye başlıorum ayrıca brının çatalının gırdgı salata ya veye benzer şeye dokunmam benımkı ayrı olmalı:)
  • öğ..asla dişlerine ne kadar çürük var kim bilir..
  • yedi mahallenin kullanırım
    Çok açsam ayağıyla bile yerim
  • kişiye bağlı,,,
  • Kişiye ortama duruma göre
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Soru eksik gibi. Ya da algılama yanlışlık olmuş biraz. Ya da algıda farklılık var.
    Şimdi bir kaşık var. Yemek esnasındayız. Başkası -herhangi biri anne baba sevgili kardeş yeğen- kaşığını size uzatınca mı yemezsiniz? Yani kaşık herhangi bir temizlik işlemine tabi edilmeden?
    Yoksa bir kaşık yemekten sonra yıkanır. Belki o kaşıkla daha önce başkası yemiştir ama yemekte size gelmiştir. Yine mi yemezsiniz?
    Ya da her türlü mü yersiniz? Ya da hiç mi yemezsiniz. Ya da ya da ya da...
    Soru farklı cevaplar farklı. Yemem diyenlerin evlerinde kişiye özel çatal-kaşık-bıçak setleri mi var 86'şar parça? Eğer öyle ise lokantaya gittiklerinde ne yapıyorlar?

Buyrun size bi kamyon soru.

• Ağzıma mı yapışır? Tanımadığımınkini tabiki yemem ama akrabamınkiyle yerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRojka

quote:

Orjinalden alıntı: coyjonquil

Ailedeki kimsenin çatal,kaşık ve bardağını kullanmam ama sevgilimin ne çatalından ne kaşığından ne de bardağından tiksiniyorum.

aynen..

bende aynı durumdayım kardeşimin o gün kırdığı pottan sonra annem baya dalga geçti benle
  • quote:

Orjinalden alıntı: jOkErGuEsT

yedi mahallenin kullanırım
    Çok açsam ayağıyla bile yerim

• yaptım----> çıktı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..duygusuz..

yaptım----> çıktı

beceriksiz

• quote:

Orjinalden alıntı: sameducer

quote:

Orjinalden alıntı: ..duygusuz..

yaptım----> çıktı

beceriksiz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.