Şimdi Ara

KiNGDOM COME : DELiVERANCE (PS4 ANA KONU) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
876
Cevap
15
Favori
58.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: By..Emre

Birsey dikkatimi çekti bir kac kisinin videolarina baktimda herkeste bu theresea bizi ciftlige getirdigi yerde sandıktan esyalarıyla birlikte 4-5 tane de Ancient Map cıkmiş.

Ben o bolümü geceli çok oldu ama bana o Mapler hic gelmedi. Bütün eşyalarım sandıktaydı aldım ama Map yok. Bu mapler nedir ? Nasıl alıcaz onları ? Sizlerde falan o mapler çıktı mı ?

Pre order yaptıysanız otomatik olarak çıkması gerekir. Oyun çıkışından sonra aldıysanız store da bulabilirsiniz, orada satılıyor.
  • G.R.I.M.S.O.N888 kullanıcısına yanıt
    AAA oyunlar zaten 180 tl den daha fazla hocam fiyat +-20 tl olabilirmiş bug olmasa bile bence gayet uygun problemler olmasa.
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Oyunu bugsız çıkarsalar varsın 260 tl olsun hocam,gram acımam oyun gerçekten güzel.Ama gel gör ki konsolda resmen bugdan performanstan bitmemiş oyunu çıkartmalarına ben kızıyorum.4-5 Ay sonra çıkartsalardı keşke,sorunsuz çıksaydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe yama ile ilgili bir gelişme yok mu ps4 e kesin gelecek mi? Gelecekse ne zaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saner08

Türkçe yama ile ilgili bir gelişme yok mu ps4 e kesin gelecek mi? Gelecekse ne zaman?

twitch yayınında dil dosyasını teslim etmek üzereyiz demişler sonrasında çıkartıp çıkarmayacakları onlara kalmış demişler.onlar çıkartmazlarsa pcye resmi olmayan bir şekilde çıkartacaklarını söylemişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moonel -- 26 Şubat 2018; 22:25:36 >
  • support@kingdomcomerpg.com adresinden oyunu eposta yağmuruna tutalım Türkçe dil desteği getirin diye,belki eklenme şansı artar
  • Arkadaşlar bir gelişme var mi TR için. Oyunceviri sitesinde güncel hiç birşey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Moonel

support@kingdomcomerpg.com adresinden oyunu eposta yağmuruna tutalım Türkçe dil desteği getirin diye,belki eklenme şansı artar

Bu yapımcı firmanın resmi mail adresi mi? Öyleyse bir yazı hazırlayalım ingilizce. Herkes elinden geldiğince mail atsın TR yama ile ilgili.
    Madem bu kadar istiyoruz TR yamayı, en azından mail atalım boş boş beklemek yerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

quote:

Orijinalden alıntı: Moonel

support@kingdomcomerpg.com adresinden oyunu eposta yağmuruna tutalım Türkçe dil desteği getirin diye,belki eklenme şansı artar

Bu yapımcı firmanın resmi mail adresi mi? Öyleyse bir yazı hazırlayalım ingilizce. Herkes elinden geldiğince mail atsın TR yama ile ilgili.
    Madem bu kadar istiyoruz TR yamayı, en azından mail atalım boş boş beklemek yerine.

evet
  • Oyuna güncelleme gelmiş 1.04 364mb boyutunda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    TR'den haber yok?
  • Enis Kirazoğlu şöyle bir video yapmış, almayı / oynamayı düşünenler göz atabilir:

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

TR'den haber yok?

Hemen baktım dillere zaten ama yok :)
  • Türkçe Yama için son açıklama:

"Kingdom Come Deliverance Türkçe Yama Açıklaması : Yama 03/03/2018 Cumartesi Tarihinde Firmaya Teslimatı Gerçekleşti. Firma Tarafından Patch Yapılması ( Yama Yayınlanması Bekleniyor! )"
  • Source kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler

• Bu son 1.04 update den sonra oyun iyice yavaşladı bende, save ederken donmalar, fast travel eziyet oldu. Oyun oynanmaz hale geldi

• Beyler güncelleme ile Cikarken kaydet ozelligi gelmedi mi ? ben onu bir türlü beceremedim de ben mi yanlis biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: By..Emre

Beyler güncelleme ile Cikarken kaydet ozelligi gelmedi mi ? ben onu bir türlü beceremedim de ben mi yanlis biliyorum

Bir sonraki güncellemede yapacaklarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vespucci -- 4 Mart 2018; 12:19:36 >
  • Oyunun konusu niye öldü böyle çıktığı zamanlar canlıydı. Türkçe yama gelmesini bekleyenlerdenim ben hala oynayamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • saner08 kullanıcısına yanıt
    yama gelsin çoşar diye tahmin ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.